Kontaktid


















Informatsioon & Broneerimine

Informatsioon & Broneerimine

Lembitu 12, 10114, Tallinn, Eesti.

Hotelli vastuvõtt 24/7 +372 6994 400

Müügiosakond E-R 8.30-17.00 +372 6996 400

Müügiosakond E-R 8.30-17.00 

+372 6996 400

Jälgi meid instagrammis #lembitutallinn

Jälgi meid instagrammis

#lembitutallinn​​​​​​​


Meie meeskond!

Toomas Teeväli

Tegevdirektor

 +372 699 6400

 toomas.teevali@lhotels.ee

Kerli Marmor

Müügi- ja Turundusjuht

 +372 699 6394

GSM: +372 53 345 483

 kerli.marmor@lhotels.ee

Ilona Kess

Majapidamisjuht

 +372 5885 5340

 ilona.kess@lhotels.ee

Oleg Alasi

Toitlustusjuht

 +372 699 4392

 oleg.alasi@lhotels.ee

Merilin Joost

F & B Teenindusjuht

 +372 699 6480

 merilin.joost@lhotels.ee

Annika Köss

Tellimustejuht

 +372 699 6400

 annika.koss@lhotels.ee

Katre Ilves

Tellimustekoordinaator

 +372 699 4397

 katre.ilves@lhotels.ee

Jelena Kondrakova

Finantsjuht

 +372 660 5462

 jelena.kondrakova@lhotels.ee

Mari-Liis Metsla

Kvaliteedi-ja personalijuht

 +372 699 4393

 mari-liis.metsla@lhotels.ee

Ursula Väliste

Müügi- ja turunduskordinaator

 +372 699 4397

 ursula.valiste@lhotels.ee

Margus Popp

Konverentside ja ürituste koordinaator

 +372 699 4399

 margus.popp@lhotels.ee

Kaisa Ülejõe

Vastuvõtujuht

 +372 699 4396

 kaisa.ulejoe@lhotels.ee

Meie meeskond!

Toomas Teeväli

Tegevdirektor

 +372 699 6400

 toomas.teevali@lhotels.ee

Kerli Marmor

Müügi- ja Turundusjuht

 +372 699 6 394

GSM: +372 53 345 483

 kerli.marmor@lhotels.ee

Ilona Kess

Majapidamisjuht

 +372 588 55 340

 ilona.kess@lhotels.ee

Anne Kurgpõld

Müügijuht

 +372 699 6397

GSM: +372 53 034 405

 anne.kurgpold@lhotels.ee

Annika Köss

Tellimustejuht

 +372 699 6400

 annika.koss@lhotels.ee

Katre Ilves

Tellimustekoordinaator

 +372 699 4397

 katre.ilves@lhotels.ee

Oleg Alasi

Toitlustusjuht

 +372 699 4392

 oleg.alasi@lhotels.ee

Merilin Joost

F & B Teenindusjuht

 +372 699 6480

 merilin.joost@lhotels.ee

Ursula Väliste

Müügi- ja turunduskordinaator

 +372 699 4397

 ursula.valiste@lhotels.ee

Margus Popp

Konverentside ja ürituste koordinaator

 +372 58789290

 margus.popp@lhotels.ee

Kaisa Ülejõe

Vastuvõtujuht

 +372 699 4396

 kaisa.ulejoe@lhotels.ee

Jelena Kondrakova

Finantsjuht

 +372 660 5462

 jelena.kondrakova@lhotels.ee

Mari-Liis Metsla

Kvaliteedi- ja personalijuht

 +372 699 4393 

 mari-liis.metsla@lhotels.ee