Yhteystiedot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info & Varaukset

Info & Varaukset

Lembitu 12, 10114, Tallinn, Viro

Seuraa meitä instagramissa #lembitutallinn

Seuraa meitä instagramissa

#lembitutallinn


Meidän tiimi!

Toomas Teeväli

Toiminnanjohtaja

 +372 699 6400

 toomas.teevali@lhotels.ee

Kerli Marmor

Myynti- ja markkinointipäällik

  +372 699 6 394

GSM: +372 53 345 483 

 kerli.marmor@lhotels.ee

Anne Lamp

Hotellipäällikkö

 +372 699 6393
 anne.lamp@lhotels.ee

Anne Kurgpõld

Myyntijohtaja
 +372 699 6397

GSM: +372 53 034 405
 anne.kurgpold@lhotels.ee

Oleg Alasi

Pääkokki

 +372 699 6400

 oleg.alasi@lhotels.ee

Annika Köss

Tilauspäällikkö

 +372 699 6400

 annika.koss@lhotels.ee

Merilin Joost

F & B palvelupäällikkö

 +372 699 6480

 merilin.joost@lhotels.ee

Ursula Väliste

Myynti- ja markkinointikoordinaattori

 +372 699 6400

 ursula.valiste@lhotels.ee

Jelena Kondrakova

Talouspäällikkö

 +372 660 5462

 jelena.kondrakova@lhotels.ee

Mari-Liis Metsla

Vastaanottopäällikkö

 +372 699 6482

 mari-liis.metsla@lhotels.ee